Pomysł na walentynki? Wspólna sesja zdjęciowa!

Pomysł na walentynki? Wspólna sesja zdjęciowa!

Dużymi krokami zbliża się Święto Zakochanych, a Ty jak zwykle nie masz pomysłu na prezent dla ukochanej? Co roku przychodzisz z kwiatami, winem i czekoladkami i tym razem chcesz zaszaleć i sprawić jej coś wyjątkowego? Koniec z banalnymi prezentami, które roją się na sklepowych półkach. Twoja druga połówka jest wyjątkowa i bez wątpienia zasługuje na wyjątkowy prezent. Dlaczego propozycja sesji zdjęciowej to dobry pomysł na walentynkowy upominek? Sam sprawdź!

Wyjątkowy prezent walentynkowy dla ukochanej

Już niebawem Walentynki, wielu panów głowi się co podarować swojej drugiej połówce. Wcale nas to nie dziwi, wybór prezentu wiąże się z ogromnym stresem, w końcu chcemy, by nasza ukochana była zadowolona z podarunku, a co właściwie może ją usatysfakcjonować? Nie od dziś wiadomo, że Panie wykazują się większym romantyzmem, niż Panowie, dlatego warto o tym pomyśleć wybierając prezent. Jeżeli jesteście parą z konkretnym stażem i ogromną więzią emocjonalną, może warto pomyśleć o wspólnej sesji zdjęciowej? Wspólne pozowanie do zdjęć na pewno jeszcze bardziej Was do siebie zbliży i na nowo rozpali uczucia. Zdjęcia będą stanowiły idealną pamiątkę, którą będziemy mogli pochwalić się na mediach społecznościowych, czy umieścić w albumie. Czym robione są tego typu zdjęcia? Do tego typu sesji, często wykorzystywane są bezlusterkowce canon, które idealnie sprawdzają się w fotografii portretowej.

Jak przygotować się do wspólnej sesji zdjęciowej?

Wspólne pozowanie choć bardzo ekscytujące, może również wiązać się z ogromnym stresem. Przecież nie jesteśmy zawodowymi modelami i nie zawsze przed kamerą czujemy się swobodnie i komfortowo. Jednak taka sesja to ma być dla Was miło spędzony czas, a coś co wywołuje negatywne emocje. Przede wszystkim na zdjęciach ma być widać szczere uczucia i emocje, więc zapomnijcie przez chwile, że znajdujecie się przez kamerami – uwolnijcie uczucia i dajcie się ponieść!

W jaki sposób ubrać się na walentynkową sesję zdjęciową?

Fotograf na pewno poinformuje Was o planowanej scenerii, może Wy sami też zaproponujecie własne pomysły? Bez wątpienia będziecie mieć czas, by przemyśleć stylizacje i fryzury. Im bardziej naturalnie, tym lepiej! Kolorem Walentynek jest kolor czerwony, więc na pewno możemy spodziewać się scenerii w takich barwach. Możemy albo postawić właśnie na takie odcienie, lub zdecydować się na kontrast. Na pewno wszystko musi ze sobą grać, by w kadrach nie panował chaos.