Kamera cyfrowa na spacerze z maluchem? Tak!

Kamera cyfrowa na spacerze z maluchem? Tak!

Zalet korzystania z kamer cyfrowych GoPro jest wiele, ale te kojarzą się nam najczęściej z rejestrowaniem wydarzeń sportowych i rekreacji dynamicznych. Jako że GoPro jest wodoodporne i wstrząsoodporne, świetnie sprawdzi się zarówno w czasie wspinaczki górskiej, jak i podczas nurkowania na wakacjach w Marsa Alam. A czy wiesz, że kamery cyfrowe GoPro to prawdziwy must have aktywnych rodziców, ceniących rekreacje wraz z dziećmi? Tak właśnie jest!

By powrócić do formy po ciąży

Każda kobieta świeżo po urodzeniu dziecka wciąż możesz czuć się zmęczona. A może nawet bardziej niż wcześniej; nowy członek rodziny sprawia, że zwiększa się zakres obowiązków każdego rodzica. Dużo świeżo upieczonych mam z tęsknotą wzdycha za swoją dawną sylwetką oraz czasem (choćby niewielkim!), który można było przeznaczyć na rekreację – własnego dla zdrowia psychicznego i fizycznego, tym bardziej gdy rekreacje te wcześniej należały do dość intensywnych. Kamery cyfrowe GoPro zamontowane na wózku zachęcają do odbywania spacerów wspólnie; rejestrowania ważnych momentów z życia maluszka oraz podbudowania własnej kondycji. Nagrania stanowią ciekawe wspomnienie i pamiątkę na lata, a ich zbieranie wspiera zdrowy tryb życia spędzany na świeżym powietrzu.

Baby joggrer – naprzeciw oczekiwaniom

To właśnie z tego powodu na rynku stale pojawiają się co rusz kolne rozwiązania, które w połączeniu z kamerą GoPro mogą wspierać młodych rodziców i ich pociechę we wspólnej organizacji czasu poza domem. W grę wchodzą nie tylko foteliki czy przyczepki rowerowe; świetną alternatywą wspierającą ruch na świeżym powietrzu wraz z maleństwem jest tak zwany baby jogger, czyli wózek do biegania. Jeżeli po ciąży nie chcesz rezygnować z porannego joggingu na rzecz spędzenia czasu ze swoim dzieckiem, nic nie stoi na przeszkodzie, by zacząć uprawiać jogging… wraz z nim! Kamerę cyfrową możesz zamontować na wózku lub, na przykład, na specjalnej opasce, dzięki temu rejestrować będziesz nie tylko zachowanie maluszka w wózku, ale także otoczenie i swoją aktywność. Możesz podzielić się swoimi sukcesami biegowymi wśród najbliższych oraz w mediach społecznościowych!

Dlaczego baby jogger i kamera to dobre połączenie?

Ponieważ wspólnie pomagają Ci zapomnieć o czasach, w których na aktywność fizyczną nie mogłaś sobie pozwolić. Baby joiggery wyposażone są w przednie koło obrotowe – bardzo skrętne, nadające się do manewrowania i jazdy nawet  w przypadku wymagających zakrętów. Jazda jest stabilna, a wózki te posiadają dodatkowy system zabezpieczeń (na przykład aż 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa) – by przygoda ta była dla Twojego maluszka jak najbardziej bezpieczna. I, dzięki GoPro, dała się zapamiętać na dłużej.

Czego chcieć więcej?